• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sohaykodernegi/
  • https://twitter.com/sohaykooffical

Desteklerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Desteklerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Sohayko, hayvanların refahı için verdiği mücadelelerde “İDEAL ve MANTIKLI ” metotlarla hareket ediyor.

İ: İNCELİYORUZ

Dünyanın her yerinde hayvanlarakarşı işlenen  suçlarının tespiti için kampanyacılarımız kimliklerini gizleyerek kanıt topluyor. Kanıtları ispatlamak adına bilimsel metotlardan yararlanıyor ve doğruluklarından %100 emin olabilmek için titizlikle analiz ediyor.

D: DOKÜMAN TOPLUYORUZ

Desteğiniz sayesinde hayvanlara karşı işlenen suçlara 'tanıklık' ediyor, hayvanlara karşı yapılan işkence,zulüm ve suç içeren olayları  belgeleyecek video, fotoğraf, tanık ve mağdur ifadelerini topluyor gerekli suç duyurularında bulunuyoruz.

E: ETKİ YARATIYORUZ

Pek çok Büyük şehir belediyeleri ve yerel belediyeler özellikle sokak hayvanlarına karşı işledikleri suçların kanıtlarını saklamaya çalışıyor. Desteklerinizle, topladığımız kanıtları ifşa ederek Türkiye’de ve dünyada değişim etkisi yaratıyoruz.

A: AKSİYONA GEÇİYORUZ

Kitleleri harekete geçiriyor ve bu gücü kontrollü şekilde yönlendiriyoruz. Milyonlarca insan kampanyalarımızı imzalıyor, protesto yürüyüşleri düzenliyor, sosyal medyada eylem çağrısı paylaşıyor, ilgili temsilcilere sesleniyor ve değişim isteklerini doğrudan iletiyor.

L: LOBİ ÇALIŞMALARI YÜRÜTÜYORUZ

Destekçilerimiz barışçıl eylemler yaparken, Sohayko bu enerjiyi değişime çeviriyor; Öncelikle Belediyelere uygulamalarını değiştirmeleri, hükümetlere mevzuatı iyileştirmeleri için lobi çalışmaları yürütüyor ana karar alıcıların sorumluluklarını takip ediyor.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret1701470
Duyurular