• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sohaykodernegi/
  • https://twitter.com/sohaykooffical
Mardinden istanbula geliyorlar
2 Tarik kazalı dostumuzu mardin hayvanseverler Veysel bey ve mardin veteriner işleri müdürlüğünün desteği ile istanbula tedaviye alıyoruz
Kandıralı'nın tedavisi tamamlandı
Yaklaşık 3 ay evvel kocaeli kandıradan perişan halde alınan kandıralı dostumuzun tedavisi tamamlandı
Üretimde kullanılan Çin Aslanları kurtarıldı
Arnavutköy imrahorda üretim için kullanılan sağlık koşulları çok kötü olan çin aslanları kurtarıldı
İmrahor vahşetine müdahele edildi..
Arnavutköy imrahor'da meydana gelen vahşette 5 köpeğin öldürüldüğü 6 köpeğin kötü şartlarda bakıldığı tespit edilmiştir.
RESMİ ÜYELİK

Anasayfa

Bursa’da iki kişinin bir köpeğe tabanca ile ateş ederken cep telefonu ile kaydedip sosyal medyada paylaştıkları o anlar hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Görüntüleri paylaşan kişi hakkında ihbarda bulunan hayvanseverler olayın faillerinin bir an önce cezalandırılmasını istedi.
Nissan, köpek sahibi olan ve hayvanıyla yolculuk eden müşterileri için özelleştirilmiş yeni X-Trail konseptini tanıttı. Araç, köpeklerin konforu ve bakımı için geliştirilen eşsiz özelliklere sahip.
17.03.2017
02.03.2017
Tam on gün sürdü, 50 metrelik daracık bir kuyuya düşen minik kangal köpeğinin kurtarılması.. Mekân Beykoz.. İlk mahalleli farkına varmış. Hemen itfaiye.. Olmamış..
AKUT Eskişehir ekibi, bir kamu bahçesindeki kullanımdan çıkarılmış atık su kuyusu içerisinde yavru bir köpek olduğu ihbarı üzerine bölgeye intikal etti.
20.02.2017
17.02.2017
 7  ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret1701470
Duyurular