• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sohaykodernegi/
  • https://twitter.com/sohaykooffical
Mardinden istanbula geliyorlar
2 Tarik kazalı dostumuzu mardin hayvanseverler Veysel bey ve mardin veteriner işleri müdürlüğünün desteği ile istanbula tedaviye alıyoruz
Kandıralı'nın tedavisi tamamlandı
Yaklaşık 3 ay evvel kocaeli kandıradan perişan halde alınan kandıralı dostumuzun tedavisi tamamlandı
Üretimde kullanılan Çin Aslanları kurtarıldı
Arnavutköy imrahorda üretim için kullanılan sağlık koşulları çok kötü olan çin aslanları kurtarıldı
İmrahor vahşetine müdahele edildi..
Arnavutköy imrahor'da meydana gelen vahşette 5 köpeğin öldürüldüğü 6 köpeğin kötü şartlarda bakıldığı tespit edilmiştir.
RESMİ ÜYELİK

Anasayfa

Çin özellikle hayvanseverlerin lanetle andığı bir ülke haline gelmiş durumda. Bunun nedeni olarak Çin’de kedi ya da köpek yeme kültürü gösterilmekte. Köpeğin gözlerindeki masumiyet ve çaresizlik ile mezbahada boynu kesilerek kendi kanında boğularak öldürülüp sonra da mutfaklarınıza giren inek ya da koyunların gözleri aslında aynı masumiyet, çaresizlik ve yaşama isteği mevcut.
Sakarya'nın Hendek ilçesinde bir sokak köpeği, ormanlık alanda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, çamaşır ipiyle ağaca asıldı
26.05.2016
26.05.2016
İstanbul TEM Otoyolu’nda bir TIR’ın dorsesinde yolculuk yapan ineklerin susuzluk nedeniyle düştükleri içler acısı durum kameralara yansıdı.
Denizli’de köpek dövüşü yaptıran ve bunun görüntüsünü çekerek sosyal medyada paylaşan şahıslara 15 bin TL para cezası kesildi.
23.04.2016
23.04.2016
... 47 ...

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret1701470
Duyurular