• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sohaykodernegi/
  • https://twitter.com/sohaykooffical
DÜNYA LİDERİ
E-TİCARET SİSTEMİNDE 
DÜNYA DEVİ 
PLATİN MARKET 
Tarafsız Haber Sitesi
 Hayvan söz konusu olduğunda tek taraf olup hayvan haklarını savunan. Tüm çalışanlarını veganlardan seçen.Tarafsız haberin doğru adresi 

Cecil'in Katili Diş Hekimi Özür Diledi!

Afrika'nın ikonik aslanı Cecil'i, Zimbabwe'de öldürdükten sonra dünya çapında tepkilerin odağı olan ABD'li diş hekimi Walter Palmer, yazdığı mektupla hastalarından özür diledi. Hakkında çıkan haberlerin mesleğiyle bir alakası olmadığını söyledi.

Palmer mektubunda bir süredir haberlere konu olduğunu ve bu haberlerin mesleği ve hastalarına sunduğu hizmetle alakası olmayan nedenlerden çıktığını yazdı. Kendini 'yaşam boyu avcı' olarak nitelendiren Palmer, bu tutkusunu daha önce hastalarıyla hiç paylaşmadığını çünkü bunun 'anlaşmazlık çıkabilecek ve hassas bir konu' olduğunu ifade etti. Palmer, daha önceki açıklamalarında da ifade ettiği gibi orada avlanmanın yasal olduğunu sandığını ve bu konuda Zimbabwe ve ABD ’deki otoritelere destek olabileceğini ekledi.

Palmer’ın, Cecil’i bir ok ve yayla vurup yaraladığı sonra da aslanın bir silahla öldürüldüğü iddia ediliyor. Cecil, öldürülmesinden ancak 40 saat sonra İngiltere merkezli bir araştırma grubunun yerleştirdiği GPS aleti sayesinde bulunmuştu. Sosyal medyadan gelen kızgın mesajlardan sonra Palmer’ın muayenehanesine ait internet sitesi ve sosyal medya hesapları kapatılmıştı. Geçtiğimiz günlerde muayenehanenin önünde toplanan yaklaşık 100 kişilik protesto grubu 'Cecil için adalet', 'Kaçak avcılara soruşturma' ve 'Avcılar korkaktır' gibi sloganlar attı. (BBC)

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      228 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret1695841
15 kg Mama Bağışla
SOKAK HAYVANLARINA 
15 KG MAMA BAĞIŞLAMAK İSTERSENİZ RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN


49,56 TL


İzmirin Gururu